Setkání seniorů

16. 3. 2025

V neděli odpoledne 16. března pozvala obec všechny dříve narozené občany Smržic na tradiční přátelské setkání. V sále kulturního domu se jich sešlo více než šest desítek. Na úvod je přivítal starosta obce ing. Aleš Moskal a popřál jim dobrou zábavu. Na každém stole na ně čekaly dvě láhve vína, obsluha začala roznášet zákusky a kdo si řekl, dostal i kafíčko. O zábavu se od začátku postarala jako každým rokem hudební skupina Romantic BAND. Po skvělé večeři čekalo seniory překvapení. Někdejší videokronikář Zdeněk Balcařík si pro ně připravil sestřih jejich několika úvodních setkání na přelomu minulého století. Tehdy se to ještě jmenovalo „Setkání důchodců" a uváděl jej tehdejší starosta Miroslav Lakomý. Promítání mělo docela úspěch a současní senioři byli moc rádi, že mohli zavzpomínat na své spoluobčany a členy rodiny, z nichž velká část už není mezi námi. Potom už následovala volná zábava, při které se všichni skvěle bavili, popovídali si a občas si také zatancovali.

Datum vložení: 16. 3. 2025 21:49
Datum poslední aktualizace: 19. 3. 2025 8:22
Autor: Zdeněk Balcařík

Fotogalerie

Kalendář

Červen2026
Po Út St Čt So Ne
1 2 3

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

nahoru