Setkání seniorů

Neděle 15. března

Nedělní odpoledne 15. března patřilo smržickým seniorům. Obec je jako každým rokem pozvala do kulturního domu na příjemné posezení s občerstvením a muzikou. Sešlo se jich sedm desítek a na úvod je přivítal pan starosta. Potom jim už začala hrát jejich oblíbená kapela Romantica BAND. O přestávce dostal každý večeři, kdo měl chuť dal si kafíčko se zákuskem a dobré vínečko. Všichni se skvěle bavili a tancovalo se až do deváté hodiny večerní. 

Datum vložení: 15. 3. 2026 22:02
Datum poslední aktualizace: 16. 3. 2026 18:17
Autor: Zdeněk Balcařík

Fotogalerie

Kalendář

Červen2026
Po Út St Čt So Ne
1 2 3

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

nahoru